Username Reminder (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Email address
es: Dirección de correo electrónico

en: Subject
es: Asunto

en: Email
es: Correo electrónico

en: Reminder email
es: E-mail de recordatorio

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
es: Las variables disponibles son: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
