Username Reminder (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Subject
ca: Assumpte

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
ca: Les variables disponibles són: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
