Username Reminder (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Subject
lv: Temats

en: Email
lv: E-pasts

en: Reminder email
lv: Atgādinājuma e-pasts
