Username Reminder (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Body
sk: Text

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Subject
sk: Predmet

en: Email
sk: E-mail

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
sk: K dispozícii sú tieto premenné: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
