Username Reminder (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Subject
tr: Konu

en: Email
tr: E-posta

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
tr: Kullanılabilir değişkenler: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
