Username Reminder (8.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Submit
fa: ثبت

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Subject
fa: موضوع

en: Email
fa: پست الکترونیکی
