Username Reminder (8.x-1.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
