Username Reminder (8.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Submit
oc: Sometre

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Subject
oc: Objècte

en: Email
oc: Corrièr electronic
