Username Reminder (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Subject
pl: Tytuł

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
pl: Dostępne zmienne to: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
