Username Reminder (8.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Submit
ro: Trimite

en: Email address
ro: Adresă email

en: Subject
ro: Subiect

en: Email
ro: email

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
ro: Variabilele disponibile sunt: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
