Username Reminder (8.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Body
ur: متن

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Subject
ur: موضوع

en: Email
ur: ای میل
