Username Reminder (8.x-1.0-alpha4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Body
am: አካል

en: Submit
am: አስገባ

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Email
am: ኢሜይል
