Username Reminder (8.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Submit
be: Захаваць

en: Email address
be: Email адрас

en: Subject
be: Тэма

en: Email
be: Адрас E-mail
