Username Reminder (8.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Submit
he: שלח

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Subject
he: נושא

en: Email
he: דוא"ל
