Username Reminder (8.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Subject
hy: Թեմա

en: Email
hy: Էլ. փոստ
