Username Reminder (8.x-1.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Subject
ne: विषय

en: Email
ne: ईमेल
