Username Reminder (8.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Submit
uk: Надіслати

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Subject
uk: Тема

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
uk: Доступні змінні: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
