Username Reminder (8.x-1.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Submit
ar: إضافة

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Subject
ar: الموضوع

en: Email
ar: البريد الإلكتروني
