Username Reminder (8.x-1.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Submit
ast: Unviar

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Email
ast: Corréu electrónicu
