Username Reminder (8.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག
