Username Reminder (8.x-1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Body
cs: Text

en: Submit
cs: Odeslat

en: Email address
cs: E-mail

en: Subject
cs: Předmět

en: Email
cs: E-mail
