Username Reminder (8.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Submit
hu: Beküldés

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Subject
hu: Tárgy

en: Email
hu: E-mail

en: Reminder email
hu: Emlékeztető e-mail

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
hu: Rendelkezésre álló változók: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
