Username Reminder (8.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Submit
is: Vista

en: Email address
is: Netfang

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Email
is: Netfang
