Username Reminder (8.x-1.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Submit
ja: 送信

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Subject
ja: 件名

en: Email
ja: メール

en: Reminder email
ja: リマインダーメール

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
ja: 使用可能な変数: [site:name]、[site:url]、[user:display-name]、[user:account-name]、[user:mail]、[site:login-url]、[site:url-brief]、[user:edit-url]、[user:one-time-login-url]、[user:cancel-url]
