Username Reminder (8.x-1.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Submit
ku: بنێرە

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Email
ku: ئیمێل
