Username Reminder (8.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Submit
ru: Отправить

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Subject
ru: Тема

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
ru: Допустимые переменные: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
