Username Reminder (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Email address
sv: E-postadress

en: Subject
sv: Ämne

en: Email
sv: E-post

en: Reminder email
sv: E-postmeddelande för påminnelse

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
sv: Tillgängliga variabler är: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
