Send User Notification (2.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Subject
el: Θέμα

en: About
el: Περί

en: Notification
el: Ενημέρωση

en: Notification settings
el: Ρυθμίσεις ειδοποιήσεων

en: Uses
el: Χρήσεις
