Send user notification (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Subject
lt: Tema

en: About
lt: Apie

en: Notification settings
lt: Įspėjimų nuostatos

en: Uses
lt: Naudoja
