User One (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
bo: སྤྱོད་མཁན་ཞིག་དྲ་ཐོག་ཏུ་ཡོད་པར་ངོས་འཛིན་བྱེད་པའི་དུས་ཚོད།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Who's online
bo: དྲ་ཐོག་དུ་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
