User One (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
el: Ένας χρήστης θεωρείται παρών για τόσο χρόνο από την τελευταία φορά που άνοιξε μια σελίδα.

en: About
el: Περί

en: Who's online
el: Ποιοι είναι εδώ

en: Asc
el: Αύξ

en: There are currently @total users online.
el: Υπάρχουν συνολικά @total χρήστες συνδεδεμένοι.

en: There are currently 0 users online.
el: Αυτή τη στιγμή δεν υπάρχουν συνδεδεμένοι χρήστες

en: A list of users that are currently logged in.
el: Μια λίστα από χρήστες που είναι συνδεδεμένοι αυτή τη στιγμή.
