User One (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Reset
eo: Restarigu

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Features
eo: Ecoj

en: Apply
eo: Apliku

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
eo: Uzanto estas konsiderata ensalutinta ĉi tiom longe post kiam tiu laste vidis paĝon.

en: Who's online
eo: Kiu estas enrete

en: Asc
eo: kreske
