User One (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Features
et: Omadused

en: Apply
et: Rakenda

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
et: Pärast viimase lehe vaatamist on kasutaja online

en: About
et: Programmist

en: Who's online
et: Lehel olevad kasutajad

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: There are currently @total users online.
et: Hetkel on lehel @total kasutajat.

en: There are currently 0 users online.
et: Hetkel on lehel 0 kasutajat.

en: A list of users that are currently logged in.
et: Nimekiri kasutajatest kes on hetkel sisse logitud.
