User One (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: About
eu: (r)i buruz

en: Who's online
eu: Nor dago konektatuta

en: Asc
eu: Goraka
