User One (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: Last access
fi: Viimeksi paikalla

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Apply
fi: Käytä

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
fi: Sen jäkeen kun käyttäjä viimeksi latasi sivun, hänen katsotaan olevan paikalla vielä näin kauan

en: About
fi: Tietoja

en: Who's online
fi: Paikalla olevat käyttäjät

en: Master
fi: Isäntä

en: There are currently @total users online.
fi: Tällä hetkellä @total käyttäjää on online.

en: There are currently 0 users online.
fi: Tällä hetkellä 0 käyttäjää on online.

en: A list of users that are currently logged in.
fi: Lista käyttäjistä jotka ovat online.
