User One (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Reset
he: איתחול

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Features
he: פיצ'רים

en: Apply
he: החל

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
he: המשתמש נחשב מחובר לזמן זה שאחרי הפעם האחרונה שהוא צפה בדף כלשהוא.

en: About
he: אודות

en: Who's online
he: מי מחובר

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: There are currently @total users online.
he: @total משתמשים מחוברים כרגע לאתר.

en: There are currently 0 users online.
he: אין כרגע משתמשים המחוברים לאתר
