User One (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Features
hu: Jellemzők

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
hu: Meghatározza, hogy mennyi ideig kell egy felhasználót a webhelyen lévőnek tekinteni, miután egy oldalt megtekintett.

en: About
hu: Leírás

en: Who's online
hu: Jelenlévő felhasználók

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: There are currently @total users online.
hu: Jelenleg @total felhasználó van online.

en: There are currently 0 users online.
hu: Jelenleg 0 felhasználó van bejelentkezve.

en: A list of users that are currently logged in.
hu: Egy lista a jelenleg bejelentkezett felhasználókról.
