User One (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Who's online
is: Hverjir eru tengdir
