User One (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
jv: Panganggo dianggep online saksuwene iki sakwisé nonton kācā pungkasan.

en: About
jv: Ngenani

en: Who's online
jv: Panganggo Online

en: Asc
jv: Urut Maju
