User One (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
km: អ្នកប្រើ​ត្រូវ​បាន​ចាត់ទុកថា​នៅ​លើ​បណ្ដាញ​សម្រាប់​រយៈពេល​ប៉ុណ្ណេះ បន្ទាប់ពី​ពួកគេ​បាន​មើល​ទំព័រ​លើក​ចុងក្រោយ ។

en: About
km: អំពី

en: Who's online
km: អ្នក​​​នៅ​លើ​បណ្តាញ
