User One (8.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (12 entries)

en: Reset
no: Nullstill

en: Last access
no: Sist tilkoblet

en: Desc
no: Synkende

en: Sort by
no: Sortér etter

en: Apply
no: Bruk

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
no: Tiden en bruker regnes som tilkoblet etterat siste side ble åpnet.

en: About
no: Om

en: Who's online
no: Tilkoblede brukere

en: Asc
no: Stigende

en: There are currently @total users online.
no: Det er totalt @total brukere innlogget.

en: There are currently 0 users online.
no: Ingen brukere er innlogget.

en: A list of users that are currently logged in.
no: En liste over brukere som er logget på.
