User One (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Sort by
oc: Triar per

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Apply
oc: Aplicar

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
oc: Durada pendent la quala se considèra qu'un utilizaire es en linha aprèp qu'aja vist una pagina pel darrièr còp.

en: About
oc: A prepaus

en: Who's online
oc: Utilizaires en linha

en: Master
oc: Maître
