User One (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Reset
ro: Resetează

en: Last access
ro: Ultima accesare

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Features
ro: Caracteristici

en: Apply
ro: Aplică

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
ro: Un utilizator este considerat online pe această durată de timp după ultima accesare a unei pagini din site.

en: About
ro: Despre

en: Who's online
ro: Cine e online

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: There are currently @total users online.
ro: În acest moment sunt @total utilizatori conectați.

en: There are currently 0 users online.
ro: În acest moment sunt 0 utilizatori conectați.

en: A list of users that are currently logged in.
ro: O listă de utilizatori care sunt, în prezent, autentificați.
