User One (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Apply
sk: Použiť

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sk: Používateľ sa považuje za online v tomto čase od posledného zobrazenia stránky.

en: About
sk: Informácie o

en: Who's online
sk: Kto je online

en: Asc
sk: Vzostupne
