User One (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sl: Uporabnik se smatra prijavljen še toliko časa po zadnjem ogledu strani.

en: About
sl: O modulu

en: Who's online
sl: Kdo je prijavljen
