User One (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Last access
te: చివరి దర్శనం

en: Features
te: విశేషాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: There are currently @total users online.
te: ప్రస్తుతం ఆన్‌లైనులో @total వాడుకరులు ఉన్నారు.

en: There are currently 0 users online.
te: ప్రస్తుతం ఆన్‌లైనులో 0 వాడుకరులు ఉన్నారు.

en: A list of users that are currently logged in.
te: ప్రస్తుతం ప్రవేశించివున్న వాడుకరుల జాబితా.
