User One (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Who's online
ug: توردىكىلەر
