User One (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Features
uk: Властивості

en: Apply
uk: Застосувати

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
uk: Користувач вважається присутнім на сайті протягом цього часу після останнього перегляду сторінки.

en: About
uk: Про модуль

en: Who's online
uk: Хто на сайті

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: There are currently @total users online.
uk: Користувачів в мережі зараз: @total.

en: There are currently 0 users online.
uk: Зараз 0 користувачів в мережі.

en: A list of users that are currently logged in.
uk: Список користувачів, що здійснили вхід.
