User One (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: User
nl: Gebruiker

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
nl: Een gebruiker wordt online verondersteld voor deze tijd nadat hij voor een laatste keer een pagina heeft bekeken.

en: About
nl: Over

en: Who's online
nl: Wie is online

en: Asc
nl: Oplopend

en: Configure User One settings to better protect site admin account.
nl: Configureer de User One-module om het beheeraccount beter te beveiligen.

en: There are currently @total users online.
nl: Er zijn nu @total gebruikers online.

en: There are currently 0 users online.
nl: Er zijn nu 0 gebruikers online.

en: A list of users that are currently logged in.
nl: Een lijst van gebruikers die nu zijn ingelogd.
