User One (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: User
bs: Korisnik

en: Last access
bs: Zadnji pristup

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Who's online
bs: Ko je online
